30 grudnia 2013

Nowy Rok 2014


Szczęśliwego Nowego 2014 Roku.
Pomyślności,
twórczych uniesień
i całe wiadro nowych pomysłów,
niekoniecznie zakrapianych alkoholem

Oby Nam się.

Pijcie w Spale, śpijcie w Pile .... Andrusku kochany kocham Pana :)

Ładna wiosna tej zimy

Wiosna to czy zima? Przyroda zwariowała, gdzieś tam zakwitły drzewa, gdzieś stokrotki, ludzie jeszcze grzyby znajdują. Wszystko powariowało. A u mnie też zakwitło, niezmiennie kwiatowo. Przedstawiam Kaliofilc z pudrami. Kalia, pączki i liście powieszone na filcowych dredach. Można go wiązać w dowolnym miejscu. Zastosować jako naszyjnik, pasek, omotkę szyi, niekonwencjonalną ozdobę domu. Długość całkowita ok 203 cm. Oczywiście wszystko z wełny merynosów. Kolory wiosenne, pudrowo - słoneczne.
28 grudnia 2013

DaWanda w Polsce

DaWanda jest już w Polsce. Znacie to miejsce? Jeśli nie to warto zaglądać i zwiedzać. Piękne ręcznie robione przedmioty w jednym miejscu prosto od twórców, właściwie bez pośredników. Coś jak nasze polskie allegro ale z przedmiotami hand made i opcją wyłącznie Kup teraz. Znajdziecie tam też materiały potrzebne do Waszej pracy. Prowizja niewielka bo na razie tylko 5% od sprzedanych rzeczy. Dopóki się to nie zmieni to warto tam być.  Ja też stworzyłam swój profil i zapraszam Was serdecznie:

27 grudnia 2013

Różowo biało turkusowo etujowo


Uff... Święta, święta i po świętach. Dobrze, że są jeszcze telefony na tym świecie, bo obskoczyć wszystkich z życzeniami to awykonalne. Każdy telefon musi mieć ubranko, inaczej zmarznie. Etui to absolutnie niezbędny dodatek do torebki. Czasem ta maleńka torebeczka na telefon służy na inne drobiazgi ;). Macie swoje ulubione gadżety torebkowe? Ja kilka zrobiłam. Na przykład takie wesołe etui na telefon:Panterka czy tygrysek - zestaw do komórki


Komórkowiec turkusowiec - zestaw do komórki
Glamour bon Chic – zestaw do komórki
Jak Wam się podobają? Muszę coś wydumać na mojego e-petka.

15 grudnia 2013

Przewrotne Święta


Kochani już tylko tydzień. A zaraz potem... jak co roku goście, kolędy ... z płyty niestety, sztuczna choinka, plastikowe bombki, zmęczone miny zwłaszcza Pań domu, które stają na uszach by zapiąć wszystko na czas, ocierając pot z czoła prosto w uszka i pierogi.  A może nie warto tak wariować? Może lepiej usiąść, pogadać, napić się herbatki z bergamotką, albo pigwą. Zapomnieć o bożym świecie i tym wszystkim, co straszy nas za oknem? Życzę Wam tego z całego serca. Życzę Wam prawdziwej choinki, pachnącej lasem i sosną. Życzę Wam spełnienia tych wszystkich niespełnionych marzeń, które gdzieś głęboko, po cichutku kwilą w zakamarku duszy. Życzę Wam spotkań przy wigilijnym stole, na których wszyscy, śpiewają razem kolędy, ... spokojnych i wesołych Świąt.
LinkWithin

Related Posts with Thumbnails